HSW-ISO Camlı Duvar

HSW-ISO Camlı Duvar
HSW-ISO Camlı Duvar

HSW-ISO Camlı Duvar

HSW-ISO ile birlikte müşteriler hava nasıl olursa olsun kendilerini sıcak ev ortamında gibi hissediyorlar. Fırtınaya ya da kara karşın masalar ve sandalyeler doğru alan kullanımı amacıyla cam duvarın yanına konumlandırılabilir. 

  • Çift camlı
  • Isı yalıtımlı profillerden yapılma dış çerçeve

Özellikler;

dormakaba HSW Sistemi

 

Ne zaman ki rahat ve kesintisiz geçişler bir odayı diğerinden ayırmak için gerekli olsa ve ne zamanki üzerinde durulması gereken nokta şeffaflık ve zarafet olsa işte o noktada camlı donatı elemanları devreye girer. Çok yönlü camlı bölmeleriyle birlikte DORMA HSW Sistemi bireysel ihtiyaçlarınıza göre odaları birbirine bağlamak ya da birbirinden ayırmak için ideal çözüm niteliğindedir. Çok çeşitli donatı elemanları sayesinde bu çok yönlü sistemler güvenlik noktasında katkıda bulunur, ses yalıtımı sağlar ve tıpkı arzu edildiği gibi enerji maliyetlerini keser.

 

Isı ve ses koruması

 

Isı yalıtımlı bir profil söz konusu profilin uzatılabilir üst ve alt contaları güvenilir bir şekilde aşırı ısıdan ve gürültüden korurken camlı camlı duvarı tamamen çevreler. Söz konusu çerçeve en fazla 49 mm genişliğinde bir cama sahip çift camlı yapıyı almaya hazırdır. Ağır cama karşın camlı camlı duvarın camlı panelleri gerekli görülmesi halinde hemen açılır. 

 

Fonksiyonel çeşitlilik

 

Kapı olarak kullanıldığında ilgili tek yöne açılır kapının camlı panelleri DORMA kapı kapatıcılarıyla birlikte kullanılabilir.